Skupujemy stare drewno

Stare drewno

Wiele osób ma w swoich domach stare drewno. Najczęściej jesteśmy nieświadomi tego, jak wiele możemy zyskać, decydując się na jego sprzedaż. Tak stary surowiec, nie musi iść od razu do palenia, a wręcz nie wolno tego robić! Stare drewno można sprzedaż naszej firmie i otrzymać za to dość wysokie korzyści finansowe. Skupujemy ten surowiec, zna terenie całej Polski. Zdecydowaliśmy na takie krok ze względu na zapotrzebowanie, jakie jest na rynku.

Jeżeli więc posiadasz stary, drewniany budynek, warto, jest skontaktować się z naszą firmą. Choć takie nieruchomości najczęściej szpecą nasze podwórka, to mogą okazać się świetnym produktem, dzięki któremu i Wy będziecie mieć zysk, ale i MY! Stare drewno wykorzystywane jest ponownie przez nasz zespół. Tworzymy z niego nowe przedmioty, które wyglądają przepięknie w każdym mieszkaniu.

RozbiórkaStare drewno

W naszej firmie posiadamy wykwalifikowaną brygadę, która zajmie się całym przedsięwzięciem związanym z rozbiórką danej nieruchomości. Dlatego nie tylko rozbierzemy waszą stodołę, ale również wymienimy stare deski na nowe! Dzięki temu, że istniejemy na rynku już kilkanaście lat, wiemy jak spełnić wasze oczekiwania. Fachowa i solidna obsługa to tylko jedna z wielu naszych zalet.

Oprócz rozbiórki stodół możesz się również do nas zgłosić, posiadając, spichlerz, młyn, wiaty czy szopy. Wszystko to, na czym jest stare drewno oraz stare deski.

Cena drewna rozbiórkowego

Aby dokonać wyceny stare drewna, należy przede wszystkim go obejrzeć i sprawdzić, czy nie posiada żadnych uszczerbków, czy nie jest spróchniałe, czy zgniłe. Cena końcowa uzależniona jest od jego stanu, a także ilości.

Sprzedaj nam zalegające na Twoim podwórku drewno!