Skupujemy stare drewno

Dlaczego stare drewno rozbiórkowe jest tak popularne?

Ekologia, znacznie większa świadomość natury oraz chęć spokojniejszego życia ze sprawdzonymi produktami, to tylko kilka z przykładów zalet, jakie niesie za sobą stare drewno rozbiórkowe.

Wiele osób decydując się na aranżację mieszkań, chce pozostać przy minimalistycznym i ekologicznym stylu. Aby móc uzyskać taki efekt, świetnym wyborem okazuje się być stare drewno rozbiórkowe.

Jako firma, która zajmuje się skupem starego drewna, możemy z czystym sumieniem potwierdzić, że jest to jeden z najbardziej ekologicznych wyborów.

Nie wycinamy drzew, wykorzystujemy drewno, które jest już w obiegu. Nasze działania mają realny wpływ na stan ekologii, powietrza i zmniejszają deforestację.

Stare drewno rozbiórkowe

Skąd pobieramy drewno?

Stare drewno rozbiórkowe, jak sama nazwa wskazuje - pochodzi z budynków, które nie są już w użytku. Jednym z największych błędów popełnianych podczas rozbiórki budynku, jest fakt, że zbyt wiele osób decyduje się na palenie lub wyrzucenie drewna. Zanim podejmiesz tak radykalne kroki, zgłoś się do nas. Wyślij nam zdjęcie, a my ocenimy, czy stare drewno rozbiórkowe jest przystosowane do skupu. 

Zamiast niszczenia, możesz na tym zarobić!

Dzięki naszej współpracy możesz zarobić na drewnie, które mogłoby znaleźć się w piecu. Nasza firma jest wypełniona specjalistami, którzy pokażą CI każdy krok związany ze skupem drewna rozbiórkowego.

Sprzedaj nam zalegające na Twoim podwórku drewno!