Skupujemy stare drewno

Stare deski

Obecnie wiele osób, decyduje się na wykorzystanie w swoich aranżacjach starych desek. Mogą być one zainstalowane w różnych miejscach, wszystko zależy od waszej twórczości.

Stare deski są bardzo cennym materiałem, ale wciąż rzadkim. Występuję one tylko na starych nieruchomościach. Jak możemy, zauważyć jest ich dość sporo, jednak ich właściciele decydują się najczęściej na spalenie ich. Dlatego pojawia się tutaj nasza firma, która oferuje kupno takich desek w doskonałej cenie. Stare deski to oferta, która jest nie do odrzucenia. Decydując się na ich sprzedaż, możecie mieć pewność, że nie wy osiągnięcie zamierzany cel, ale także i nasza firma. Oprócz gotówki proponujemy również wymianę desek na nowe.

Stare deski o ile, okażą się dobrej jakości, zostaną sprzedane w świetnej cenie. Wszystko to uzależnione jest od ich ilości i właściwości. Istnieją jednak przypadki, w których nie skupimy od Ciebie tego surowca.

Kiedy nie skupimy drewna?Stare deski

Czasem jednak zdarzają się sytuacje, w których drewna nie skupimy. O to kilka z nich:

Bardzo nad tym ubolewamy, jednak nie jesteśmy w stanie zrobić nic z takiego drewna. Dlatego przed podjęciem decyzji, przyjeżdżamy sprawdzić dany budynek, czy stare drewno, nadają się do naszej dalszej odnowy.

Sprzedaj nam zalegające na Twoim podwórku drewno!