Skupujemy stare drewno

Stare belki drewniane

Decydując się na sprzedaż drewna, jakie posiadasz na swojej działce, warto sprawdzić, czy są na niej również stare belki drewniane.  Stają się one coraz bardziej popularne, przez fakt, że można z nich wyczarować cuda, które będą służyły ponownie. Jeżeli więc posiadacie stare belki drewniane, które nie pełnią żadnych ważnych ról, a wręcz ich dalsze narażenie na warunki atmosferyczne spowoduje, że bardziej się będą niszczyć, warto, jest zadzwonić do naszej firmy. Nasi pracownicy, przyjadą pod wskazany adres i dokonają odpowiednich pomiarów, a także sprawdzą jaka jakość je wyróżnia.

Stare belki drewniane najczęściej występują w starym budownictwie. Można je znaleźć w spichlerzach, młynie, czy po prostu drewnianym domku. Warto jest czasem rozejrzeć się i sprawdzić, czy dany budynek nie wymaga rozbiórki. Może być niebezpieczeństwem, kiedy grozi zawaleniem.  Dlatego na rynku pojawiają się takie firmy, jak nasza po to, by kupić od Ciebie ten surowiec.

Jakie drewno skupujemy?Stare belki drewniane

  1. Belki;
  2. Deski obiciowe;
  3. Deski podłogowe;
  4. Brusy;
  5. Belki ciosane ręcznie;

Jak jest wyceniany obiekt?

Budynki, wyceniamy w sposób indywidualny. Wszystko uzależnione jest od ilości i jakości drewna, jakie posiadacie. Jeżeli wasz surowiec okaże się dobrej jakości, zapłacimy za niego gotówką. Możemy również umówić się na wymianę starych desek na nowe.

Całe przedsięwzięcie spoczywa na naszej firmie. Wykonamy u Ciebie rozbiórkę, której nie pożałujesz. Stare belki drewniane, to propozycja idealne dla Ciebie.

Sprzedaj nam zalegające na Twoim podwórku drewno!