Skupujemy stare drewno

Skup starych desek

Szukając firmy, która oferuje skup starych desek, powinieneś zapoznać się z naszą ofertę. Wyróżniamy się długim stażem i tym, że oferujemy nasze usługi, na terenie całej Polski. Nasze rozbiórki, przeprowadzamy na drewnianych budynkach takich jak: stodoły, domy, młyny czy szopy. Warto jest zastanowić się, czy posiadacie takie budynki, dlatego, że możecie jeszcze na nich zarobić! Skup starych desek to może okazać się najlepsza decyzja, jaką podjąłeś!

Skup starych desek

Skup starych desek

Nasza firma oferuje również rozbiórkę drewnianych budynków bądź wymianę starego drewna na nowe. Nasz skup starych desek to najlepsze firma na rynku. Nasza współpraca nie skończy się na jednym budynku. Dlatego warto pozostawić sobie nasz numer na inną porę oraz na inne stare deski.

Dlaczego właśnie MY?

  1. Po pierwsze wyróżnia nas solidna i dokładna praca, oparta na sprawdzonych urządzeniach;
  2. Po drugie oferujemy naszym Klientom, płatność gotówką, tuż po sprawdzeniu jakości drewna;
  3. Po trzecie transport drewna jest darmowy i to na terenie całej Polski!;
  4. Po czwarte wszystkie zamówienie wykonane są sprawnie, ze wszystkimi zaleceniami BHP;
  5. Po piąte zaufało nam tysiące Klientów!

Jak się z nami skontaktować?

Możesz się z nami skontaktować dzwoniąc pod numer podany w zakładce - kontakt.  Nasz pracownik, przyjedzie, dokona odpowiednich pomiarów i poda Ci wycenę. Jeżeli nie masz możliwości spotkania się z naszym pracownikiem, możesz wysłać zdjęcia posiadłości bądź podać konkretny adres. Nasi pracownicy, samodzielnie dokonają odpowiednich pomiarów.

Sprzedaj nam zalegające na Twoim podwórku drewno!