Skupujemy stare drewno

Deski podłogowe z odzysku

Wszystkie drewniane podłogi mają swój urok, który jest do powtórzenia. Sprawiają, że pomieszczenie nabiera indywidualnego wyglądu, przez co wnętrze wygląda bogato. Wpływ na to ma również fakt, że drewno jest drogim surowcem. Świetnym rozwiązaniem jest jednak fakt, wykorzystanie do takiego parkietu, deski podłogowej z odzysku. W Polsce można znaleźć w każdej miejscowości porzucone drewniane domy, bądź takie, którymi właściciel się nie interesuje. W każdej takiej nieruchomości można znaleźć deski podłogowe z odzysku. To właśnie z ich pomocą możesz pozwolić sobie na przepiękne podłogi we wnętrzu.

Jeżeli chcesz sprzedać swoje stare deski rozbiórkowe, musisz jednak wiedzieć, że nie mogą być one dotknięte chemicznymi substancjami. Jedną z najważniejszych kwestii, jakie muszą spełniać stare deski, to brak zainfekowania przez owady. Spróchniałe deski nie pozwalają na stworzenie przepięknych konstrukcji drewnianych jak stół czy krzesła. Są bezużyteczne.

Deski podłogowe z odzysku

 

Obróbka drewna

Nasza firma zajmuje się obróbką drewna, ze względu na ekologiczną ideę, jaką za nią idzie. Dzięki temu, że zatrudniamy samych pasjonatów, którzy hobbystycznie zajmują się rekonstrukcją drewna, wiedziemy prym na rynku. Pomimo tego, że najczęściej skupowane drewno jest brudne i wygląda, jakby do niczego się nie nadawało to, nasi pracownicy potrafią zdziałać na nich cuda.

Deski podłogowe z odzysku to oferta, która jest nie do odrzucenia dla każdego, kto posiada na swoim podwórku, budynki, które posiadają właśnie taki surowiec.

Sprzedaj nam zalegające na Twoim podwórku drewno!