Skupujemy stare drewno

Czym są belki ciosane ręcznie

Belki ciosane ręcznie to jeden z produktów dostępnych na naszej stronie internetowej. Aby najskuteczniej opisać budowę i wykorzystanie belek ciosanych ręcznie, można stwierdzić, że są to duplikaty belek wykorzystywanych do budowy domów. Niegdyś ich funkcja była znacznie ważniejsza, jak m.in. podtrzymanie całej konstrukcji.

Jednak dziś belki ciosane ręcznie są świetną ozdobą mieszkań. Nadają przytulnego charakteru, a także zbliżają ku ekologii i miłości do natury.

W naszej firmie znajdziesz tylko i wyłącznie drewniane produkty pochodzące z odzysku. Nie przyczyniamy się do wycinek lasu, aby zagwarantować niezwykłe ozdoby i dekoracje!

Belki ciosane ręcznie

Nasza oferta

W naszej ofercie znajdują się ekologiczne, belki ciosane ręcznie z odzysku. Dostosowujemy się do naszych Klientów i proponujemy różne rozmiary belek. Maksymalna długość drewna, jaką możemy przyjąć to 2 m.

Przyjmujemy belki, które były wykorzystywane do konstrukcji:

Jeżeli jesteś w posiadaniu starego, drewnianego budynku, zgłoś się do nas! Zakupimy od Ciebie belki ciosane ręcznie i ustalimy kwotę, jaką otrzymasz w zamian za produkt. Jednak zanim do tego dojdzie, musimy sprawdzić i wycenić drewno.

Belki ciosane ręcznie

Jak wyceniamy drewno?

Zanim zdecydujemy się na współpracę z którymkolwiek z naszych Klientów, musimy zobaczyć zdjęcia belek ciosanych ręcznie.

Wyślij nam zdjęcia drewna za pomocą e-mail, a my ustalimy, czy Twoje drewno odpowiada wszelkim zasadom dotyczącym skupu.

Po ocenie belek za pomocą zdjęć przyjedziemy do Ciebie ze specjalistyczną ekipą. Nieważne, w jakiej lokalizacji mieszkasz.

Dotrzemy wszędzie tam, gdzie znajdują się belki oraz stare drewno. Każdemu Klientowi wypłacamy ustaloną wcześniej kwotę, zanim dostaniemy belki. Chcemy być jak najbardziej uczciwi, dlatego to interesy Klientów są naszym priorytetem.

Napisz do nas i zacznijmy owocną współpracę!

 

 

Sprzedaj nam zalegające na Twoim podwórku drewno!